open camps

AVATUD LAAGRID edasiPÜÜDLIKELE MÄESUUSATAJATELE ja harrastajatele!

MTÜ Tartu Slalom pakub huvilistele võimalust osaleda mäesuusaklubi avatud laagrite programmis ning liituda treeningutega ilma pikaajalise kohustuseta. Laagrid toimuvad plaani põhiselt aastaringselt nii Eestis kui ka välismaal. Osalema on oodatud kõik mäesuusaspordist huvitujad, kes tahavad areneda, otsivad alas professionaalsust ja elamusi ning soovivad kogeda Tartu Slalomi treeninguid, kuid ei saa või ei soovi veel klubiga täies mahus liituda.

LAAGRID

Laagrite kestvus varieerub asukohast, üldisest treeningprogrammist ja hooajast ning pikkuseks võib olla 3 kuni 12 päeva. Toimumiskohtadeks on talvel suusakeskused nii Eestis (Kuutsemäe, Munakas, Kütiorg) kui ka välismaal (Leedu, Soome, Rootsi, Austria), suvel spordirajatised Otepääl ja Käärikul ning spetsiaalses suusatamiseks loodud sisehallis Snow Arenal Leedus.

Eesmärk on teha lühikese aja jooksul edusamme treenides järjepidevalt ja erinevate treeningmetoodikate alusel. Laagrid on avatud kõigile huvilistele alates 6. eluaastast olenemata füüsilisest tasemest, kuid talviste laagrite puhul peab suusaõppe ABC enne laagrit olema selge, st õpilane oskab suuskadel iseseisvalt püsti püsida, pidurdada ja pöörata. Tartu Slalomi avatud laagrite programm loob noorele mäehundile võimaluse treenida kõrvuti Eesti parimate sportlastega kogenud treenerite juhendamisel. 

Algõppe osas saame aidata eratunniga – selleks kirjutage meile oma soovist info@tartuslalom.ee ja leiame ühise tee.

Lumelaagrites järgneb mäetreeningutele videoanalüüs ning sportlased saavad vastutavalt treenerilt individuaalset tagasisidet nii treeningu ajal kui ka päeva lõpus. Treengingutel ja laagrites on alati kaasas vähemalt kaks treenerit ning sportlased jagatakse parima treeningkvaliteedi saamiseks taseme ja treeningvajaduste põhiselt gruppidesse.

Suure sportimise kõrval on kõrgelt hinnatud haridus ning koolitöö ei tohi suusatamise pärast kannatada saada – hinded peavad olema korras ning kool peab andma loa õppetöö ajal laagris osalemiseks. Kõikides laagrites, mis toimuvad kooli ajast, on kohustuslik kaasa võtta koolitükid ning igal laagri päeval on garanteeritud vähemalt 1 tund õppimiseks. 

Kõik laagrid korraldatakse kooskõlas Tartu Slalomi reeglite, väärtushinnangute ja kohustustega, pakkudes turvalisi, kvaliteetseid treeninguid positiivses, edasiviivas ja lõbusas keskkonnas. Laagrites on piiratud arv kohti ning eelisjärjekorras on mäesuusaklubi Tartu Slalom liikmed.

Täpsem informatsioon, küsimused ja registreerimine info@tartuslalom.ee 

2023/24 HOOAJA LAAGRIPROGRAMM

Jaanuar - Kronplatz ITA 🇮🇹

Juuni - Kääriku EST 🇪🇪

Veebruar - Levi FIN 🇫🇮

Juuli - Kääriku EST 🇪🇪

Aprill - Himos Leitner FIN 🇫🇮

August - Snow Arena LTU 🇱🇹

SUVISED SPORDILAAGRID KÄÄRIKUL JUUNIS JA JUULIS!

2023/24 hooaja ettevalmistuslaagrid toimuvad 10-14 juuni ning
22-26 juuli Kääriku spordikeskuses!

 

 

Viie laagripäeva jooksul keskendume mäesuusatamises kasuks tulevatele harjutustele ning elementidele, mängime palli, sõidame ratastega, rullitame, ujume, matkame ja veedame koos ühe meeleoluka nädala. Ühe treeningu planeerime asendada mõne põneva tegevusega – eelmine aasta käisime näiteks Otepää Seikluspargis ja Munaka Bike Parkis. Treeningutel jaotatakse lapsed vastavalt vanusele ja tasemele kahte või kolme erinevasse gruppi. 

 

 

Open Camps hind:
300€

 

Vanuseklassid: U8-U21

 

LISAINFO AADRESSIL info@tartuslalom.ee

1C6ADA6F-4E49-414F-B1FA-23F4A12BCC61-6450-000003CC0AF15C52
IMG_6620

17-24 AUGUST LEEDU SISEHALLI SUUSALAAGER SNOW ARENAS!

Hooaja 2023/2024 esimene suusalaager toimub Leedu SnowArenas

 

Laagri eesmärk on suuskadele tagasi tulemine läbi erinevate harjutuste leidmaks ja arendamaks suusatunnetust. Leedu sisehallis on rajasõidu pind lauge ja jäine, mis on väga hea hooaja alustamiseks, sest suuskade toimimiseks peab rakendama õiget tehnikat. Samuti pöörame sellel aastal endisest rohkem rõhku ka füüsilisele poolele.

Hommikud algavad hommikujooksu ja võimlemisega nii nagu ikka, treeningpäevadel toimub meil 2 treeningut mäel ja õhtuti lõdvestav aktiivne liikumine. Majutume Villa Ratas, kus on hommikusöögid ning lõuna- ja õhtusöögid väljas. Paremat aimu annab meie eelmise aasta video. ->>>

 

Vanuseklassid: U8-U21-Masters