open camps

AVATUD LAAGRID edasiPÜÜDLIKELE MÄESUUSATAJATELE ja harrastajatele!

MTÜ Tartu Slalom pakub huvilistele võimalust osaleda mäesuusaklubi avatud laagrite programmis ning liituda treeningutega ilma pikaajalise kohustuseta. Laagrid toimuvad plaani põhiselt aastaringselt nii Eestis kui ka välismaal. Osalema on oodatud kõik mäesuusaspordist huvitujad, kes tahavad areneda, otsivad alas professionaalsust ja elamusi ning soovivad kogeda Tartu Slalomi treeninguid, kuid ei saa või ei soovi veel klubiga täies mahus liituda.

LAAGRID

Laagrite kestvus varieerub asukohast, üldisest treeningprogrammist ja hooajast ning pikkuseks võib olla 3 kuni 12 päeva. Toimumiskohtadeks on talvel suusakeskused nii Eestis (Kuutsemäe, Munakas, Kütiorg) kui ka välismaal (Leedu, Soome, Rootsi, Austria), suvel spordirajatised Otepääl ja Käärikul ning spetsiaalses suusatamiseks loodud sisehallis Snow Arenal Leedus.

Eesmärk on teha lühikese aja jooksul edusamme treenides järjepidevalt ja erinevate treeningmetoodikate alusel. Laagrid on avatud kõigile huvilistele alates 6. eluaastast olenemata füüsilisest tasemest, kuid talviste laagrite puhul peab suusaõppe ABC enne laagrit olema selge, st õpilane oskab suuskadel iseseisvalt püsti püsida, pidurdada ja pöörata. Tartu Slalomi avatud laagrite programm loob noorele mäehundile võimaluse treenida kõrvuti Eesti parimate sportlastega kogenud treenerite juhendamisel. 

Algõppe osas saame aidata eratunniga – selleks kirjutage meile oma soovist info@tartuslalom.ee ja leiame ühise tee.

Lumelaagrites järgneb mäetreeningutele videoanalüüs ning sportlased saavad vastutavalt treenerilt individuaalset tagasisidet nii treeningu ajal kui ka päeva lõpus. Treengingutel ja laagrites on alati kaasas vähemalt kaks treenerit ning sportlased jagatakse parima treeningkvaliteedi saamiseks taseme ja treeningvajaduste põhiselt gruppidesse.

Suure sportimise kõrval on kõrgelt hinnatud haridus ning koolitöö ei tohi suusatamise pärast kannatada saada – hinded peavad olema korras ning kool peab andma loa õppetöö ajal laagris osalemiseks. Kõikides laagrites, mis toimuvad kooli ajast, on kohustuslik kaasa võtta koolitükid ning igal laagri päeval on garanteeritud vähemalt 1 tund õppimiseks. 

Kõik laagrid korraldatakse kooskõlas Tartu Slalomi reeglite, väärtushinnangute ja kohustustega, pakkudes turvalisi, kvaliteetseid treeninguid positiivses, edasiviivas ja lõbusas keskkonnas. Laagrites on piiratud arv kohti ning eelisjärjekorras on mäesuusaklubi Tartu Slalom liikmed.

Täpsem informatsioon, küsimused ja registreerimine info@tartuslalom.ee 

2022/23 HOOAJA LAAGRIPROGRAMM

IMG_6327

26-29 DETSEMBER 2022 - EESTI TALVELAAGER

Tartu Slalomi mäesuusaklubi korraldab jõuluvaheajal 4 päevase laagri (E-N), mis toimub nii Kuutsemäe kui Väike-Munamäe nõlvadel. Laagris ootab lapsi ees mitmekülgne programm, kus tegeletakse nii baastehnika, vabasõitude kui ka raja vahel sõitmisega. Mäe väline programm sisaldab endas ühisüritusi ja tiimi tunde loomist Kääriku võistkonnamajades. 

 

Laagris osalemise eelduseks on, et iseseisvalt peab saama tõstukiga üles ja mäest alla. Laagrisse ootame kõiki mäesuusahuvilisi vanuses 6-15. Koha peal jagatakse lapsed vastavalt tasemele ja vanusele gruppidesse. Nädal kulgeb rütmis, kus päevad on sisukad, sisaldades endas hommikujooksu, 2x treeningut mäel ja õhtust ühistegevust. Kõik toitlustused toimuvad Käärikul, kus on mitmekülgne buffee. Transport mäele ja tagasi Käärikule toimub klubi väikebussidega. 

 

REGISTREERIMISE TÄHTAEG 19. DETSEMBER: 

https://forms.gle/Lsad6c9D5HJApdGx8
***Täpne laagri info nädal enne laagrit


Open Camps hind:
Hind lapsele 350€
*Hind enda majutuse ja transpordiga 240€
**Hinnad ei sisalda mäepiletit ega varustust


LISAINFO AADRESSIL info@tartuslalom.ee

 

26.12-08.01.2023 - JÕULUVAHEAJALAAGER - SOOME

Tartu Slalomi mäesuusaklubi selle aasta jõuluvaheaja laager toimub Soomes, Suomu mäesuusakeskuses. Suomu on spetsialiseerunud mäesuusaspordile ja pakub enda nõlvade profiililt ideaalseid tingimusi baastehnika arendamiseks. Laagri lõpus on võimalik kõigil soovijatel ka osavõtta 6-8.01 toimuval Nordica Cupil, mis toimub koduste nõlvadega vägagi sarnase mäeprofiiliga Kasurila mäesuusakeskuses.

Laager kulgeb rütmis 26.12 reisipäev. Mäepäevad Suomul 27.12 – 04.01. Tegeleme 9 päeva jooksul Suomul peamiselt suurslaalomiga, aga ka slaalomi, super-g ja tutvume hüpete ja offpiste võimalustega. 05.01 on sõidupäev Kasurilasse ja 06-08.01 paralleelslaalomi ning suurslaalomi võistlused.

Majutus toimub Suomu Chalet moodsates mägimajades, mis asuvad 10min jalutuskäigu kaugusel nõlvast. Hommiku- ja õhtusöögid toimuvad majutuses ja lõunasöögid ühiselt buffees.

REGISTREERIMISE TÄHTAEG 9. DETSEMBER: 

https://forms.gle/3ZYudfNpY9x6aPJ78

Open Camps hind:
Hind lapsele 1400€

LISAINFO AADRESSIL info@tartuslalom.ee 

IMG_2485