Tartu slalom

MÄESUUSA GRUPITREENINGUD KUUTSEMÄEL JA MUNAMÄEL!

vanus

Tartu Slalom treeningutele on oodatud lapsed alates vanusest 6 aastat. 5-aastaste laste puhul peab laps olema käinud suusainstruktori juures tunnis ning iseseisvalt suutma suuskadel püsida, pidurdada ja pöörata (ABC). Juhul kui 5-aastasel lapsel on väga suur soov hakata käima Tartu Slalom treeningutel, kuid ei ole varem suusatanud, siis tuleb võtta meie treenerite või muu instruktori juures privaattund ning omandada esimene suusatunnetus ja oskus hoogu kontrollida. Alla 5-aasta lapsed on Tartu Slalom treeninguteks liiga noored.

hinnakiri

Treeningute maksumused jagunevad periooditi mäesuusaklubi Tartu Slalom liikmetele järgnevalt:

TALVEL (mäetreeningud lumel)

  • nädalas 4 treeningut 110€/kuu. Kui ühest perest osaleb treeningutel 2 või enam liiget, on kuutasu 100 eurot per sportlane.
  • nädalas 2 treeningut 70€/kuu. Kui ühest perest osaleb treeningutel 2 või enam liiget, on kuutasu 65 eurot per sportlane.

LUMEVABAL AJAL (üldkehaline ettevalmistus)

  • nädalas 2 treeningut 60€/kuu. Kui ühest perest osaleb treeningutel 2 või enam liiget, on kuutasu 55 eurot per sportlane.
Individuaaltund meie treeneriga – 40€/55min

AEG JA KOHT

Mäetreeningud toimuvad Otepääl Kuutsemäe (www.kuutsemae.ee) ja Munaka (www.munakas.ee) mäesuusakeskustes. 

Esimese suusalume saabudes on mäekeskused argipäeviti suletud ja seniks toimuvad treeningud nädalavahetustel olenevalt mäe avamisest kas algusega 10.00 või 11.00 (kestvus 2h). Kui mäekeskused avatakse igapäevaseks külastuseks hakkavad treeningud olema järgmiselt:

  • teisipäev ja neljapäev, kell 18.00-20.00, Munakas/Kuutsemägi 
  • laupäev ja pühapäev 10.00-12.00 Munakas/Kuutsemägi
Mäekeskus ja treeningute kellaajad võivad muutuda sõltuvalt keskuse avamisaegadest ning lumeoludest.
 
NB! Kiivri kandmine on kohustuslik!

 

Mäesuusatamine esitab väljakutse sportlase kõigile füüsilistele võimetele ning nõuab head üldfüüsilist ettevalmistust. Kes on suvel tubli, on talvel poodiumil 😉

"Mäesuusatajad tehakse suvel!"

Kevadel, suvel ja sügisel toimuvad suusahooajaks ettevalmistavad üldfüüsilised kuivamaa treeningud Tartus Tähtvere spordipargis. Edasijõudnute grupiga sõidame kord nädalas Otepääl ka rullslaalomit (Tartust viib sportlased kohale klubi buss), algajad harjutavad rulluisutamist Tähtvere radadel. 

 Treeningud on mitmekülgsed, keskendudes vastupidavusele, osavusele, koordinatsiooni- ja tasakaaluharjutustele.

2022. aasta suvised spordilaagrid:

  • 13-17. juuni Kääriku spordikeskuses
  • 18-22. juuli Kääriku spordikeskuses

Mäesuusaklubi Tartu Slalom korraldab treeninguid ja laagreid aastaringselt ning olenemata välislaagritest toimuvad siiski regulaarsed treeningud samaaegselt ka Eestis.

Transport

Tartu linnast väljaspool toimuvatele treeningutele, laagritesse ja võistlustele korraldame transporti Tartust klubi bussiga (8+1 ja 7+1 kohta). Lapsevanema teha on laps bussi väljumiskohta (üldjuhul Tartu Rebase Hyper Rimi parkla) ja hiljem sealt koju transportida. 

Nädalavahetustel klubi poolset transporti Tartust üldjuhul ei toimu, samuti ei paku me linna sisest transporti treeningutele. 

Mäepilet

Trennides osalemiseks peab olema mäepilet või hooajapilet. Igale lapsele tuleb soetada Kuutsemäe/Munaka ühine kiipkaart, mis maksab 5 eurot. Kiipkaart jääb lapsele ning seda edaspidi enam ostma ei pea (va. juhul kui see on ära kaotatud). Sellele kaardile saab laadida nii mäepiletit kui ka hooajapiletit.

Lapsed kuni 7 eluaastat saavad 0-pileti ehk tasuta, kuid siiski peab neil olema kiipkaart, millele 0-pilet peale laadida. Vanematel lastel on üksikpiletid vastavalt suusakeskuse hinnakirjale.

Tartu Slalom mäesuusaklubi liikmetele kehtivad hooajapiletite osas soodushinnad.

Varustus

Isiklik varustus on parim ning meie koostööpartneri Surfhouse Tartu käest on huvilistel võimalik see endale soetada.

Proovitreeninguteks pakume võimalust suusavarustust meie kaudu tasuta rentida. Selleks tuleb proovitreeningule registreerimisel meile sellest teada anda. Edaspidi treeningutel osaledes on vajalik isikliku varustuse olemasolu.

Info ja registreerimine proovitreeningule info@tartuslalom.ee

PROOVITREENING lumel

Detsembris alustab treeningutega uus algajate grupp ning vastavalt õpilase tasemele toimub vajadusel suunamine edasijõudnute gruppi. Hooaja alguses keskendume sõiduoskust arendavatele harjutustele ja sealt edasi tegeleme tehnika ning kiiruse omandamisega. Treenerid jagunevad vastavalt tasemegruppidele.

Proovitreeningule on oodatud kõik soovijad olenemate tasemest, kuid suusaõppe ABC ehk põhitõed peavad õpilasel olema kindlasti omandatud. Algõppe eratunni osas võib samuti meie poole pöörduda. Kõigil osalejatel on kohustuslik kanda kiivrit.

Esmakordne treening meiega on tasuta! 

Kirjuta meile oma soovist info@tartuslalom.ee / fb.com/tartuslalom ja leiame sobiva päeva esimeseks proovitreeninguks.

 

proovitreening sügisel

Tartu Slalom treeningutega septembris liitujad saavad teha kaasa talvehooajaks ettevalmistava üldfüüsilise programmi, mis on vastavuses lapse võimetega. Läheneme mitmekülgsete üldfüüsiliste, mahu- ja osavustreeningutega. Tartus Tähtvere spordipargis toimetame igal teisipäeval ja neljapäeval kuni mäekeskuste avamiseni.

Kui soovid meiega esialgu mõne proovitreeningu kaasa teha siis võta julgelt ühendust ja leiame selleks parima päeva 🙂

Lisainfo ja registreerimine
GSM 5823 0654
info@tartuslalom.ee
fb.com/tartuslalom