TULE TRENNI!

uued treeninggrupid alustavad!

vanus

Tartu Slalom treeningutele on oodatud lapsed alates vanusest 6 aastat. 5-aastaste laste puhul peab laps olema käinud suusainstruktori juures tunnis ning iseseisvalt suutma suuskadel püsida, pidurdada ja pöörata (ABC). Juhul kui 5-aastasel lapsel on väga suur soov hakata käima Tartu Slalom treeningutel, kuid ei ole varem suusatanud, siis tuleb võtta instruktori privaattund ning omandada esimene suusatunnetus ja oskus hoogu kontrollida. Alla 5-aasta lapsed on Tartu Slalom treeninguteks liiga noored.

AEG JA KOHT

Mäetreeningud toimuvad Otepääl Kuutsemäe (www.kuutsemae.ee) ja Munaka (www.munakas.ee) mäesuusakeskustes. 

Esimese suusalume saabudes on mäekeskused argipäeviti suletud ja seniks toimuvad treeningud nädalavahetustel olenevalt mäe avamisest kas algusega 10.00 või 11.00. Kui mäekeskused avatakse igapäevaseks külastuseks hakkavad treeningud olema järgmiselt:

  • Algajate grupp: teisipäev ja neljapäev, kell 18-20, Munakas/Kuutsemägi
  • Edasijõudnute grupp: teisipäev ja neljapäev, kell 18-20, Munakas ning nädalavahetustel kell 10.00 Munakas/Kuutsemägi
Mäekeskus ja treeningu kellaaeg sõltub avamisaegadest ning lumeoludest.
 
NB! Kiivri kandmine on kohustuslik!

 

Mäesuusatamine esitab väljakutse sportlase kõigile füüsilistele võimetele ning nõuab väga head üldfüüsilist ettevalmistust. Kes on suvel tubli, on talvel poodiumil 😉

"Mäesuusatajad tehakse suvel!"

 

Kevadel, suvel ja sügisel toimuvad suusahooajaks ettevalmistavad üldfüüsilised kuivamaa treeningud Tartus Tähtvere spordipargis. Trennid toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti suveperioodil kell 16.00-17.15 ja kevadel/sügisel 17.15-18.30. 

Suvisel perioodil korraldame spordilaagreid ning lisaks treenivad sportlased iseseisvalt isiklike kavade järgi. Ettevalmistustreeningud on mitmekülgsed, keskendudes vastupidavusele, osavusele, koordinatsiooni- ja tasakaaluharjutustele.

 

Mäepilet

Trennides osalemiseks peab olema mäepilet või hooajapilet. Igale lapsele tuleb soetada Kuutsemäe/Munaka ühine kiipkaart, mis maksab 5 eurot. Kiipkaart jääb lapsele ning seda edaspidi enam ostma ei pea (va. juhul kui see on ära kaotatud). Sellele kaardile saab laadida nii mäepiletit kui ka hooajapiletit.

Lapsed kuni 7 eluaastat saavad 0-pileti ehk tasuta, kuid siiski peab neil olema kiipkaart, millele 0-pilet peale laadida. 

Vanematel lastel on üksikpiletid vastavalt suusakeskuse hinnakirjale. Tartu Slalom treeninggrupile kehtivad hooajapiletite osas soodushinnad, mida saame Teile jagada, kui laps hakkab trennis käima. 

Varustus

Isiklik varustus on parim. Meie koostööpartneri Surfhouse Tartu käest on huvilistel võimalik see endale ka soetada.

Proovitreeninguteks pakume võimalust suusavarustust meie kaudu tasuta rentida. Selleks tuleb proovitreeningule registreerimisel täita vastav punkt registreerimisvormis, mis saadetakse päringu alusel e-mailile. Edaspidi treeningutel osaledes on vajalik isikliku varustuse olemasolu.

Info ja registreerimine proovitreeningule info@tartuslalom.ee

Transport

Lisainfo info@tartuslalom.ee

sEPTEMBRIS ALUSTAV GRUPP

Tartu Slalom treeningutega septembris liitujad saavad teha kaasa talvehooajaks ettevalmistava üldfüüsilise programmi, mis on vastavuses lapse võimetega. Läheneme mitmekülgsete üldfüüsiliste, mahu- ja osavustreeningutega. Tartus Tähtvere spordipargis toimetame igal teisipäeval ja neljapäeval kuni mäekeskuste avamiseni.

Treeneriteks on Rauno ja Anna-Liisa.

Lisainfo 
GSM 513 0268
info@tartuslalom.ee
fb.com/tartuslalom

PROOVITREENING DETSEMBRIS

Detsembris alustab treeningutega uus algajate grupp ning vastavalt õpilase tasemele toimub vajadusel suunamine edasijõudnute gruppi. Hooaja alguses keskendume sõiduoskust arendavatele harjutustele ja sealt edasi tegeleme tehnika ning kiiruse omandamisega. Treenerid jagunevad vastavalt tasemegruppidele.

Proovitreeningule on oodatud kõik soovijad olenemate tasemest, kuid suusaõppe ABC ehk põhitõed peavad õpilasel olema kindlasti omandatud. Kõigil osalejatel kohustuslik kanda kiivrit.

Kuigi kolmas kord on juba võlu, on esmakordne treening meiega tasuta! 

Kirjutage meile oma soovist info@tartuslalom.ee ja leiame sobiva päeva esimeseks proovitreeninguks.