Tartu slalom

Treeningud Kevad-Sügis

Treeningud Talvel

AEG JA KOHT

ÜKE ja rulluisutreeningud toimuvad Tähtvere spordipargis.

 

Kevad-sügis treeningud algavad peale koduste nõlvade sulgemist: 

  • teisipäev ja neljapäev, kell 18.00-19.30
Osaleme klubiga ühiselt ka erinevatel maratonidel ja üritustel läbi suve, samuti korraldame kaks suvist laagrit Kääriku spordikompleksis.

NB! Rulluisutrennides on kiivri ja kaitsmete kandmine kohustuslik!

vanus

Tartu Slalom treeningutele on oodatud lapsed alates vanusest 6 aastat. 

Varustus

Isiklik varustus on parim ning meie koostööpartner Surfhouse Tartu oskab soovitada parimaid lahendusi ning huvilistel on võimalik sealt endale vajalik soetada.

 

hinnakiri

TARTU (Tähtvere) 

  • nädalas 2 treeningut 60€/kuu. Kui ühest perest osaleb treeningutel 2 või enam liiget, on kuutasu 55 eurot per sportlane.
Tasumine arve alusel.

Proovitreening

Õpilased jagatakse vastavalt vanusele ja tasemele eri gruppidesse. Tartu Slalomi suvetrennides on 2 erinevat treeninggruppi. Treeningud on väga mitmekülgsed keskendudes, vastupidavusele, kiirusele, tasakaalule, koordinatsioonile, osavusele jne. Teisipäeviti toimub ÜKE ja neljapäeviti rulluisutamine (võib muutuda vastavalt ilmale).

 

Proovitreeningule on oodatud kõik soovijad olenemata tasemest. Kõigil rulluisutrennis osalejatel on kohustuslik kanda kiivrit ja kaitsmeid.

 

Esmakordne treening meiega on tasuta!

 

Lisainfo ja registreerimine:

info@tartuslalom.ee
GSM +372 53420655
fb.com/tartuslalom

IMG_8887

Liikmeavaldus

Treeningutega püsivalt liitumiseks tuleb täita liikmeavaldus ja saata see info@tartuslalom.ee

AEG JA KOHT

Mäetreeningud toimuvad Otepääl Kuutsemäe (www.kuutsemae.ee), Munaka (www.munakas.ee) mäesuusakeskustes ja Raadil Tartu lumepargis (www.tartulumepark.ee).

 

Talvised treeningud algavad esimese lumega keskuste avanemisel järgmiselt:

  • teisipäev ja neljapäev, kell 18.00-20.00, Munakas/Kuutsemägi 
  • laupäev 10.00-12.00 Munakas/Kuutsemägi

  • kolmapäev & reede, kell 18:00-19:30, Raadi.
Mäekeskus ja treeningute kellaajad võivad muutuda sõltuvalt keskuse avamisaegadest ning lumeoludest.
 
NB! Kiivri kandmine on kohustuslik!

vanus

Tartu Slalom treeningutele on oodatud lapsed alates vanusest 6 aastat. Laps peab iseseisvalt suutma suuskadel püsida, pidurdada ja pöörata (ABC). Juhul kui 5-aastasel lapsel on väga suur soov hakata käima Tartu Slalom treeningutel, kuid ei ole varem suusatanud, siis tuleb võtta meie treenerite või muu instruktori juures privaattund ning omandada esimene suusatunnetus ja oskus hoogu kontrollida. Selleks palun kirjutage meile info@tartuslalom.ee. Alla 5-aasta lapsed on Tartu Slalom treeninguteks liiga noored. 

Varustus

Isiklik varustus on parim ning meie koostööpartneri Surfhouse Tartu käest on huvilistel võimalik see endale soetada ja proovitreeninguks on võimalik Surfhousest ka varustust rentida.
Info ja registreerimine proovitreeningule: info@tartuslalom.ee

 

Transport

Tartu linnast väljaspool toimuvatele treeningutele, laagritesse ja võistlustele korraldame transporti Tartust klubi bussiga (8+1 ja 8+1 kohta). Lapsevanema teha on laps bussi väljumiskohta (üldjuhul Tartu Rebase Hyper Rimi parkla) ja hiljem sealt koju transportida. Juhul kui klubi poolses transpordis on kohad täis, tuleb laps ise mäele ja tagasi toimetada. Klubi ei paku linna sisest transporti treeningutele. 

Mäepilet

Trennides osalemiseks peab olema mäepilet või hooajapilet. Igale lapsele tuleb soetada Kuutsemäe/Munaka ühine kiipkaart, mis maksab 5 eurot. Kiipkaart jääb lapsele ning seda edaspidi enam ostma ei pea (va. juhul kui see on ära kaotatud). Sellele kaardile saab laadida nii mäepiletit kui ka hooajapiletit.


Lapsed kuni 7 eluaastat saavad 0-pileti ehk tasuta, kuid siiski peab neil olema kiipkaart, millele 0-pilet peale laadida. Vanematel lastel on üksikpiletid vastavalt suusakeskuse hinnakirjale.

Tartu Slalom mäesuusaklubi liikmetele kehtivad hooajapiletite osas soodushinnad.

hinnakiri

OTEPÄÄ (Kuutsemäe/Munakas) 

  • nädalas 3 treeningut 90€/kuu. Kui ühest perest osaleb treeningutel 2 või enam liiget, on kuutasu 85 eurot per sportlane.
TARTU (Raadi) 
  • nädalas 2 treeningut 60€/kuu. Kui ühest perest osaleb treeningutel 2 või enam liiget, on kuutasu 55 eurot per sportlane.
Individuaaltund meie treeneriga – 50€/60min

Proovitreening

Õpilased jagatakse vastavalt vanusele ja tasemele eri gruppidesse. Tartu Slalomil on 3 erinevat treeninggruppi algajatest kuni U16 sportlasteni. Hooaja alguses keskendume sõiduoskust arendavatele harjutustele ja sealt edasi tegeleme tehnika ning kiiruse omandamisega.  

Proovitreeningule on oodatud kõik soovijad olenemate tasemest, kuid suusaõppe ABC ehk põhitõed peavad õpilasel olema kindlasti omandatud. Algõppe eratunni osas võib samuti meie poole pöörduda. Kõigil osalejatel on kohustuslik kanda kiivrit.

 

Esmakordne treening meiega on tasuta!

 

Lisainfo ja registreerimine:

info@tartuslalom.ee
GSM +372 53420655
fb.com/tartuslalom