LIUSTIKULAAGRI RAPORT! AUSTRIA & HINTERTUX GLACIER

Kindla peale parima ilma ja kiireimate pööretega laager! Alpides on tavaks, et üks päev nädalast on totaalne torm ja sõita ei kannata.. ning sellele järgnevad paar päeva päikesepaistet ja muidu okeid ilma. Sel korral olime oma laagri ajastusega väga head ning saime taas kirja suurepäraseid treeningpäevi.

Nagu ikka, on meie laagrid alati ülemäära meeleolukad ja täis nalja-naeru. Kui vahest ehk mõtlete, kuidas need lapsed küll jaksavad? Ja treenerid??

Vastus on lihtne – meil on väga hea küte! See tähendab, et me söövad maitsvat, täisväärtuslikku ja tervislikku toitu, saame piisavalt unetunde ning üheskoos ülevate emotsioonide ja päikesepaistega hoiavad need elemendid meie energiatasemed laes. Laagrites katab meie toidulaua Coop Tartu ning ausalt – ilma nendeta oleks kõik väga palju keerulisem <3

Treenerite energia tuleb aga kõik lastelt ja spordist – elu alused ju!!

Selle pika nädala jooksul keskendusime peamiselt suurslaalomile. Programm jooksis joones 4+1+3 ehk 4 päeva mäel, 1 vaba ja siis veel 3 suuskadel. Vaba päev seal vahel on ülimalt oluline ning annab kogu kambale energiat ja emotsiooni juurde. Parimad mälestused lapsepõlves. Seekord käisime kelgutamas. Väga meeleolukas ja oleme täiesti kindlad, et need kilked ja huiked, kiirus ning adrekas jäävad väga kauaks meelde. Ja et tahaks veel!

Muidugi olid meil ka mõned kukkumised, parimad palad saime ka videotele! Need leiate meie Instagrami highlightsi alt “Hintertux”. Peaosalisteks Ako ja Emma. Ja seal on veel igasugu toredaid videosid meie laagrist – ilusad vaated, rõõmsad lapsed ja mõnusad õhtusöögid. Naudi!

Mis puutub covidi situatsiooni, siis mägedes oli rahvast küll vähem kui tavaliselt aga siiski mitte üleliia vähe. Järjekordi ikka tekkis, kuid reegleid järgiti ausalt ning meie olime alati Softmedi meditsiiniliste maskidega kenasti kaitstud. Koju tagasi jõudes olime aktiivselt ja sportlikult karantiinis, puhkasime ja pidasime plaane edasise osas.

Seniks aga toredat Instagrami sirvimist, päikest ja kohtumiseni!