Meeleolukas suvine spordilaager nr 2 on purgis!

Taas üks vahva suvelaager spordimekas Otepääl möödas ja aeg kiireks tagasiviskeks meie nädalale. 5 laagripäeva läksid seekord eriti suurel kiirusel mööda aga eks kui lõbus on lähebki aeg rutem.

Esmaspäeva alustasime rullidel – suured tõrjusid Poslovitsal tokke ja väiksemad harjutasid Tehvandil osavust ning laskumisi. Õhtuse trenni tegid vanemad sportlased jõusaalis ja nooremad Aedlinna staadionil joostes-hüpates. Soe päev viis meid ikka Pühajärve jahutusele ja võrkpalli mängima.

Teisipäeval harjutasime Tehvandi staadionil sügisesteks Terasmehe katseteks ja pealelõunases trennis tegime noorematega Kääriku metsade vahel matkatiiru, suuremad mängisid jalkat. Kiire sulps, õhtusöök ja moonirulle rullima! Hommikusöökidel tundus lastel mingi ekstra power sees olevat, sest mitte kunagi ei ole ma pidanud putru juurde keetma… seda jääb tavaliselt ikka üle aga seekord tegin pea igal hommikul kaks potitäit

Kolmapäeva hommikul rullitasime ja peale lõunast siestat läksime Munaka uude rattaparki downhilli sõitma. See oli megatuus! Kel ratta selga istumiseks julgust puudu jäi sai lihtsalt tõstukiga üles sõita, teistele kaasa elada ja siis alla jalutada. Õhtusöögiks sõime ilmselt seda soppa ja liiva, mis kõik alla sõites näkku lendas ning kel ruumi üle sai Tehvandilt veel lisa. Jahutus Pühajärves ja neljapäevaseks grillipeoks ettevalmistusi tegema – pulgakoogid ja dekoratsioonid.

Äikest ja vihma saime seekord eriti palju, kuid õnneks jõudsime enamusel juhtudel enne trenni ära teha. Neljapäeva hommikul mängisime noorematega Aedlinnas jalkat ja rahvastepalli, suuremat olid tubased jõusaalis. Õhtul ilmaga nii väga ei vedanud ja tegime padukamatka. Vanemad sportlased mängisid hokit ja õhtul oli külla oodata juba lapsevanemaid ning uhket kodust buffeelauda. Grillipidu oli vaga mõnus! Aitäh kõigile osalejatele ja toimetajatele toreda õhtu eest!

Laagri viimane päev algas pannkookide, hoki ja rullikulliga. Seda meeleolukat võitlust saate vaadata meie Instagramist IG TV alt. Peale lõunat, pakkimist, koristamist ja suurt vihmasadu suundusime pedaalide vilinal Vidrike poole maaailmaparimat pitsat mekkima. Mõnus lõpp toredale laagrile saabus pitsa ja hiiglamate jäätisepallidega!